TR

Rino Seramik Porselen, İş Ortaklarıyla Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi!

Rino Seramik Porselen, İş Ortaklarıyla Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi!

 

Rino Seramik Porselen, pandemi nedeniyle 2018 yılından beri gerçekleştiremediği yıllık bayi toplantısını 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Concorde Luxury Resort Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. 

Bütünsel gücün önemli bir parçası olan iş ortakları ile önceki yılların değerlendirmeleri yapılarak, gelecek dönem hedeflerinin belirlenmesi amaçlanan etkinlik; firma değerleri arasında önemli bir yer tutan birlikteliğin getirdiği gücü temel alan “gelecek birlikte yazılır” temasıyla renklendirildi.

Türkiye’nin dört bir yanından tüm ana bayi ağının bir araya geldiği 3 gün süren etkinliğe toplamda 350 kişi katılım gösterdi. Rino Seramik Porselen Yönetim kadrosu ve bayilerin bir araya geldiği değerlendirme toplantısında yeni yatırımlar, geliştirmeler ve çözümler görüşüldü.

Gala gecesinde gerçekleştirilen ödül töreninde 1. Kalite ürün satışına göre belirlenen bölge ciro birincileri ve Türkiye ilk 3’üne plaketleri takdim edilerek başarılarının devamı dilendi. Güçlü sesiyle Işın Karaca’nın renklendiği gecede Rino Seramik Porselen ailesi keyifli ve eğlenceli anlar yaşadı. 

 

 

 

 

 

 

 


IMG_0866.JPG   IMG_0894.JPG  OGUZ5998.JPG  OGUZ5982.JPG  BLT_9877.JPG