TR

Müşteri Memnuniyeti

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmet kalitemizi en üst seviyede tutarak, müşterilerimizden gelen yorum, öneri ve talepleri değerlendiriyor, “güven”, “iletişim”, kalite” ilkelerine dayanan başarılı ilişkiler kuruyoruz.

Takım Gücü

Tüm çalışanlarımızı gücümüzün en önemli kaynağı olarak görüyor, “Biz” olmanın ve takım ruhuyla hareket etmenin önemine inanıyoruz.

Global Başarı

Türkiye’nin en büyük seramik ve porselen karo üreticilerinden biri olarak, tecrübemizden aldığımız gücümüzü üstün kalite ve hizmet standartlarında yurt dışı pazarda da artırarak, tüm dünya ülkelerinde tercih edilen seramik ve porselen karo markası olarak ilerlemeyi hedefliyoruz.

İnsan Odaklılık

Tüm fabrika ve ofislerimizde çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve paydaşlarımızın önemsendiği, insani değer ve yargılarına saygılı, eşit, güvenli ve üretken çalışma ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

Üretim Geliştirme

Tasarım alanındaki beklenti ve istek farklılıklarını göz önünde bulundurarak, ürün çeşitliliğimizi her zevk ve her bütçeye uygun şekilde tasarlıyor ve genişleniyoruz.

Geleceğe Yatırım

Tesis ve teknolojilerimize yaptığımız yatırımlarla üretim kapasitesi ve iş gücümüzü artıyor, yarının teknolojisinden beslenen fabrikalarımız ile standartlarımızı yükseltiyoruz.

Değerlerimiz