TR

Mekânlarda Bookmatching Etkisi

Mekânlarda Bookmatching Etkisi

Mekanlara benzersiz ve yaratıcı özellik katmak için duvar ve zemin tasarımları önemli bir aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.  Belli bir alanı özelleştirmek, derinlik katmak ve ortama ruh katmak için duvar ve zeminlerde özel olarak uygulanan tasarım çözümleri büyük dikkat çekmektedir.

İç mekân tasarımlarında göz alıcı tasarımların oluşturulmasında seramik ve porselen karo kullanımı uzun yıllardır popülerliğini korumaktadır. Gerek renk ve desenlerin doğal vurgusu gerekse yüzey parlaklığının sunduğu ihtişam nedeniyle tercih edilen seramik ve porselen karolar aynı zamanda dayanıklılığı ve kolay temizlenme özelliği ile kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

Bulunduğu mekâna kişilik ve farklılık katacak dokunuşlar için cesur geometrik desenler ya da birbirini aynalayarak sonsuz desen döngüsü yaratan bookmatching karolar yaratıcılığı ve zarafeti bir arada sağlayacaktır. Bookmatching genel tanımı itibariyle iki bitişik yüzeyin birbirini yansıtarak açık bir kitap gibi bütünsel desenler oluşmasını olanak veren bir tasarım biçimidir. Hem çağdaş hem de geleneksel tasarımlara eşlik eden bookmatching tıpkı bir kelebeğin kanatlarının birbirini yansıtması gibi bir ayna görüntüsü izlenimi yaratarak kullanıldığı mekâna farklılık kazandırır.

Rino Seramik Porselen’in bookmatching tasarımına sahip 60x120 ebatlı porselen karo koleksiyonu Enigma, mermerin ince ve güçlü damar yapısından oluşan sonsuz deseniyle mekanlarda ferah, fark yaratan ve ilgi çekici alanlar oluşturuyor.

60x120 ebatlı bir diğer bookmatching özellikli Alto porselen karo koleksiyonu ise güçlü ve vurgulu çizgileriyle kullanıldığı alanlara cesur dokunuşlar sunuyor.

Geometrik desenlerin ahengiyle kurgulanan Viva porselen karo koleksiyonuna air en modern tonlardan oluşan dekor karosu, cesur tasarımı ve full lappato yüzeyinin sunduğu parlaklık ile mekânlara iddialı ve göz alıcı şıklık katıyor.

Rino Seramik Porselen’in her zevke hitap eden koleksiyonlarını keşfedin, aradığınız ahengi Rino ile mekânlarınıza taşıyın!