TR

Porselen Karolara Mermer Dokunuşu

Porselen Karolara Mermer Dokunuşu

Porselen karo üretiminde gelişen dijital teknoloji sayesinde artık doğal mermer efekti porselen karolara verilebiliyor. Doğal malzeme etkisini güçlendirmek için birbirinden farklı desenler uygulanabiliyor.

Mermerin şık görüntüsünü yansıtan porselen karolar bir çok konuda kullanım avantajı sağlıyor. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan porselen karolar mermere göre ekonomik bir alternatif estetik çözüm oluşturuyor. Doğal bir malzeme olan mermere göre su emmesi düşük olduğu için leke tutmayan, dış etmenlerden daha az etkilenen, mermer dokusunun yansıtıldığı porselen karolar full lappato yüzeyleri ile parlak ve ışıltılı bir bitiş sunuyor.

Rino | Seramik Porselen olarak doğadan ve doğadaki taşlardan ilham aldığımız, bu doğal güzelliği porselen karolara yansıttığımız koleksiyonlarımız, gerçek bir doğal taş dokusu sunuyor. 30 x 60 cm, 30 x 75 cm, 60 x 60 cm, 60 x 120 cm ebatlarında farklı ölçülerdeki porselen karolar kolayca uygulanabiliyor.

Doğal taşların belirgin dokularından yola çıkarak tasarladığımız mermer esintili porselen karolarımız, sunduğu mermer görüntüleri ile uygulandığı projelere elegant ve şık bir dokunuşta bulunuyor.