TR

Neden Seramik Karoyu Tercih Etmeliyiz? 

Neden Seramik Karoyu Tercih Etmeliyiz? 

İç ve dış mekanlarımızda tasarım sırası zemin ve duvar yüzeylerimize geldiği zaman hangi malzemeyi tercih etmeliyiz sorusu ile karşı karşıya kalıyoruz. Rino Seramik Porselen olarak sizleri bu konuda aydınlatabiliriz. Seramik bilimsel olarak kanıtlanmış en ideal kaplama malzemesidir. 

Seramiği diğer kaplama malzemelerinden farklı kılan ve öne çıkaran özellikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. 

Seramik kir, leke ve pas tutmama özelliği sayesinde yaşantınızı kolaylaştırır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Nem yaymaması ve yüzeyinde mikrop barındırmaması sayesinde oldukça sağlıklı bir seçimdir. Ortamdaki doğal nemi korur ve alerjik hastalıkları tetiklemez. 

Ayrıca seramik en uzun ömürlü kaplama malzemesidir. Özel bakım gerektirmez ve ömür boyu kullanım sunar. Özel temizlik malzemesi gerektirmediği için bütçe dostudur. 
Şekil ve boyut zenginliği ile tasarımlarınızda özgürce karar vermenizi sağlar. Kullanıldığı alanlarda şık bir atmosfer yaratır. 

Siz de yaşam alanlarınızda seramik karo tercih ederek sağlıklı, tasarruflu ve uzun ömürlü bir seçim yapabilirsiniz. 

Rino Seramik Porselen olarak seramiğin bize sunduklarından yola çıktık ve beyazın sadeliğinden ilham aldığımız Oslo’yu, mermer dünyasından seramiğe zarif bir dokunuşu hayal ederek tasarladık. 30 x 75 ölçülerindeki ürünümüz, ışıltısıyla yaşam alanlarınızı ön plana çıkaracak.