TR

Dış Mekân Zeminlerinde Porselen Karo Kullanımı

Dış Mekân Zeminlerinde Porselen Karo Kullanımı

İç mekân tasarımlarında sıklıkla tercih edilen porselen karolar, zengin renk, desen ve doku seçenekleriyle dış mekânlar için de estetik ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Sahip oldukları yüzey zenginliklerinin yanı sıra, kaydırmazlık, bakım kolaylığı ve ekonomik olma özellikleriyle de ön plana çıkan porselen yer karoları, bahçe, teras, balkon, havuz kenarı gibi dış mekânlarda avantaj sağlamaktadır.

Neme ve dona karşı dayanıklılıkları ile tüm iklim şartları için uygun çözümü sunan, aşınmalara, darbelere, lekelenmelere, çizilmelere karşı dayanıklı olmaları ile uzun ömürlü kullanım sağlayan porselen karolar, uygulama kolaylığı açısından da pratik çözümler sunmaktadır.

Porselen karonun avantajlarını dış̧ mekânlara taşıyan Rino Seramik Porselen outdoor karo koleksiyonları; zorlu hava koşullarına dayanıklı, kolay uygulanabilen, döşeme sırasında ve sonrasında değişikliğe olanak sağlayan fonksiyonel ve yenilikçi çözümleriyle, açık havada estetik ve fark yaratan atmosferler oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Belgium.jpgRino Seramik Porselen Outdoor #2 porselen karo serisiyle, 2 cm kalınlığında, farklı renk ve doku alternatifleriyle zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Serinin üyelerinden Ardesia koleksiyonu, ilhamını taşın doğal zarafetinden alıyor ve 60x60 cm ebadında, gri renk, mat-rölyefli yüzey seçenekleriyle mekânlara şıklık katıyor.

60x120_ALLESTONE_mockup.jpgGri ve antrasit renk alternatifleriyle sunulan Belgium Stone koleksiyonu, üç farklı  ebat seçeneğiyle tasarım esnekliği sağlıyor. Kemik, gri, koyu, gri, ve antrasit renk paletine sahip Allestone koleksiyonu yalın beton estetiğini yaşam alanlarına taşıyor.