RINO

“RINO bağlı bulunduğu Yıldızlar SSS Holding’den, büyük üretim gücünden ve çalışanlarının tecrübesinden aldığı güçle bugün Türkiye’nin ve bölgemizin en önemli porselen ve seramik karo markalarından biri olarak yeniden yapılanıyor.

Global pazarlara odaklanan organizasyonumuz, Türkiye pazarındaki güçlü iş birliklerimiz, uluslararası tasarım anlayışımız ve ileri teknoloji üretim imkanlarımız ile porselen ve seramik karo sektörünün öncü markası olmayı hedefliyoruz.

Akıllı tasarım çözümleri ile RINO’da gelişmiş teknolojiler, modern tasarım trendleri, yenilikçi karo uygulamaları ile geniş bir renk, boyut, desen ve fonksiyon zenginliğini mükemmel bir şekilde bir araya getiriyoruz.”

Hayati Ulukaya
Seramik Grup Başkanı

 

YILDIZLAR SSS HOLDING

 

1972 yılında temelleri atılan Yıldızlar SSS Holding, metalik madenler, enerji, seramik ve hizmet alanlarında çalışmalarını gerçekleştiriyor. Topluluk, toplam 23 kuruluşu ve 4.000 çalışanı ile Türkiye’nin önemli kuruluşları arasında yer alıyor.

Grup kültür-sanat, eğitim ve bilimsel araştırma alanlarındaki sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal kalkınmaya destek oluyor. Özel Sebahattin Yıldız Müzesi’nde Türkiye ve dünya kültür mirasının korunması ve yaşatılması amacı ile çağdaş müzecilik faaliyeti yürütüyor.